Referent/ka zákaznického servisu

Location:

Chrudim, CZ

Job Category:  Supply Chain Management
Brand:  MBCC Group
Job Type:  Full Time
Work Location:  Office
Contract Type:  Temporary

Náplň Vaší budoucí pracovní pozice:

  • Vyřizování objednávky zákazníků dle jejich požadavků.
  • Zadávání požadavky na zakázkovou výrobu (prostřednictvím SAPu).
  • Vytváření dodacích listů. Předávání podkladů expedici pro zajištění přepravy.
  • Připrava podkladů k fakturaci. Vystavování faktur, dobropisů, vrubopisů. Odesílání těchto dokumentů zákazníkům.
  • Komunikace se zákazníky, odbornými poradci, oblastními a obchodními řediteli, produktovými manažery a s ostatními odděleními v rámci společnosti.
  • Důležité je vědět, že se nejedná o žádný aktivní prodej.

Vaše kvalifikace (vzdělání, zkušenosti, dovednosti a kompetence):

  • SŠ vzdělání (maturita)
  • Praxe na obdobné pozici min. 1 rok výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • PC – znalost práce v MS Office (zejména Excel)
  • Znalost SAP výhodou
  • Samostatnost a flexibilitu
  • Vysoké pracovní nasazení a komunikativnost
  • Aktivní přístup i týmový duch

Benefity, které nabízíme:

  • Jistotu práce a stabilitu v nadnárodní společnosti - nástup do kmene – žádné agenturní zaměstnávání
  • Nabízíme pozici v příjemném a přátelském pracovním prostředí
  • Nástup ihned
  • Stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • Zaškolení zkušenějším kolegou
  • Menší kolektiv, kde si lidi navzájem pomáhají
  • Práce pondělí–pátek, volné víkendy
  • Výplata na účet vždy včas
  • Firemní akce, teambuildingy
  • Den zdraví, očkování proti chřipce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Plnohodnotný a chutný oběd za 36 korun (dotované stravování zaměstnavatelem ve výši 55%)
  • Odborná školení
  • Náborový příspěvek 10 000Kč za přivedení nového zaměstnance
  • 2 dny placeného volna pro případ náhlé nemoci (sick days)
  • 25 dnů dovolené
  • Oplocené parkoviště pro zaměstnance a zastřešená kolárna
  • Káva, čaj, voda k dispozici zdarma
  • Karta Multisport
  • Zvýhodněné firemní telefonní tarify