Výrobní operátor/Production worker

Location:

Chrudim, CZ

Job Category:  Operations
Brand:  MBCC Group
Job Type:  Full Time
Work Location:  On-Site
Contract Type:  Temporary

Co budete dělat na oddělení výroby?

  • · podílet se na výrobě stavebních hmot (pastovité omítky, barvy, penetrace, suché směsi)
  • · ovládání výrobního zařízení pomocí řídícího systému
  • · zakázkové kolorování dle požadavků zákazníka
  • · průběžná kontrola výrobku a jejich správné označení
  • · spolupráce s laboratoří a podílení se na zajištění, či zlepšování kvality výrobků
  • · udržovat pracoviště a výrobní zařízení čisté a v pořádku

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost (práce vhodná pro muže)
  • spolehlivost a zodpovědnost – klademe důraz na dodržování technologických postupů
  • průkaz na VZV výhodou – případně po zkušební době možnost získání oprávnění pro řízení VZV
  • věk nad 18 let

Nabízíme:

  • nástup ihned
  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • zaškolení zkušenějším kolegou
  • dvousměnný provoz (6:00-14:00/14:00-22:00) – žádné noční směny!
  • práce pondělí–pátek, volné víkendy
  • výplata na účet vždy včas
  • zajímavá práce – žádná „pásová výroba“
  • menší kolektiv, kde si lidi navzájem pomáhají
  • plnohodnotný a chutný oběd za 36 korun (dotované stravování zaměstnavatelem ve výši 55%)
  • mimořádné odměny za nadstandardní nasazení
  • oplocené parkoviště pro zaměstnance a zastřešená kolárna
  • odborná školení
  • voda, káva a čaj zdarma na pracovišti
  • karta Multisport
  • zvýhodněné mobilní tarify