Nahrávání...

Odborno-technický poradca pre Trnavský kraj

Místo:

Zilina, SK

Pracovní kategorie:  Marketing and Sales
Brand:  MBCC Group
Plný úvazek/Zkrácený úvazek:  Plný úvazek
Pracoviště:  Regionální pozice
Contract Type:   Na dobu neurčitou

Náplň práce

Si z Trnavského kraja? Máš obchodníckeho ducha a komunikácia je tvoja silná stránka? Rád sleduješ trendy v stavebnej oblasti?

Ak si 3x odpovedal áno, máš veľkú šancu, že si náš budúci kolega/kolegyňa.

Čo Ťa čaká?

- Starostlivosť o existujúcich zákaznikov
- Nadväzovanie obchodných vzťahov s realizačnými firmami
- Identifikácia nových možností obratu a potenciálnych zákazníkov.
- Získavanie a riadenie obchodných prípadov.
- Vypracovanie návrhov technických riešení pre zákazníkov a príprava cenových ponúk.
- Sledovanie kreditných podmienok.
- Sledovanie trhu, nových trendov a analýza konkurencie.

Požiadavky

- Schopnosť predávať
- Chuť učiť sa nové veci, pracovať na svojom rozvoji.
- Dynamickú osobnosť s obchodníckym duchom, chuťou a ochotou realizovať vlastné nápady a stratégie.
- Výborné argumentačné a predajné zručnosti, samostatnosť, sebariadenie a organizačné schopnosti, technické myslenie.
- SŠ alebo VŠ vzdelanie stavebného alebo technického zamerania výhodou
- Prax z oblasti stavebníctva výhodou, ...ale vášeň pre "stavbarinu" nutnou podmienkou!
- Ochota cestovať, vodičský preukaz skupiny B.

Zamestnanecké výhody a benefity

Čo ponúkame?
- zaškolenie a možnosti osobného a odborného rozvoja
- podporu skúseného obchodného tímu
- prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- široké portfólio zamestnaneckých benefitov (príspevok do DDS, zvýšené stravné, Multisport karta atď.)
- služobné auto aj na súkromné účely
- teambuildingové akcie v rámci spoločnosti aj so zákazníkmi